Home » UB1901 » Turneringsplan Undløse Cuppen 2017

Turneringsplan Undløse Cuppen 2017

Så er vi endelig klar til at offentliggøre den samlede Turneringsplan for Undløse Cuppen 2017, hvor vi udover All Stars kampen onsdag aften, skal have afviklet 79 kampe på fire dage, fordelt på 49 forskellige hold, fra 27 forskelligt klubber.. Vi glæder os til at se jer

Onsdag 28.juni: (Pladsen åbner kl 16.00)
Kl 18.00 U10 drenge Undløse BK 1 – Tølløse BK (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 18.00 U10 drenge Undløse BK 2 – Kr Eskildstrup BK (8 mands Bane 5 2×15 min)
Kl 18.35 U10 drenge Undløse BK 1 – Kr Eskildstrup BK (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 18.35 U10 drenge Undløse BK 2 – Tølløse BK (8 mands Bane 5 2×15 min)
Kl 19.10 U10 drenge Tølløse BK – Kr Eskildstrup BK (8 mands Bane 5 2×15 min)
Kl 19.10 U10 drenge Undløse BK 1 – Undløse BK 2 (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 19.55 Præmieoverrækkelse

Kl 18.00 Herre Senior Undløse BK 4 – Halskov Fodb. (11 mands Bane 2 2×25 min)
Kl 18.55 Herre Senior Jyderup Bombers – Halskov Fodb. (11 mands Bane 2 2×25 min)
Kl 19.50 Herre Senior Undløse BK 4 – Jyderup Bombers (11 mands Bane 2 2×25 min)

Kl 19.01 Showkamp
Herre Senior Undløse BK ’17 – Undløse BK All Stars (11 mands Bane 1 2×45 min)
Sponsoreret af Asbjørn Biler ApS

Torsdag 29.juni: (Pladsen åbner kl 16.00)
Kl 18.00 U13 drenge Undløse BK – Taastrup FC (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 18.30 U13 drenge Jernløse BK – Team Kulek (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 19.05 U13 drenge Undløse BK – Jernløse BK (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 19.35 U13 drenge Team Kulek – Taastrup FC (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 20.10 U13 drenge Jernløse BK – Taastrup FC (8 mands Bane 5 2×15 min)
Kl 20.10 U13 drenge Undløse BK – Team Kulek (8 mands Bane 4 2×15 min)
Kl 20.45 Præmieoverrækkelse

Kl 17.45 U14 drenge Jernløse BK/Undløse BK – Gislinge BK (11 mands Bane 1 2×20 min)
Kl 18.25 U14 drenge Gislinge BK – Fløng Hedehusene (11 mands Bane 1 2×20 min)
Kl 19.05 U14 drenge Jernløse BK/Undløse BK – Fløng Hedehusene (11 mands Bane 1 2x20min)

Kl 18.00 U14 piger Undløse BK – Tuse IF (8 mands Bane 5 2×20 min)
Kl 18.45 U14 piger Højby IF – Tuse IF (8 mands Bane 5 2×20 min)
Kl 19.30 U14 piger Undløse BK – Højby IF (8 mands Bane 5 2×20 min)

Kl 18.00 U15 drenge Jernløse BK/Undløse BK – BK Youngboys (11 mands Bane 2 2×20 min)
Kl 18.40 U15 drenge BK Youngboys – Herlufsholm GF (11 mands Bane 2 2×20 min)
Kl 19.20 U15 drenge Jernløse BK – Herlufsholm GB (11 mands Bane 2 2×20 min)
Kl 20.15 Præmieoverrækkelse U14 drenge, U14 piger & U15 drenge

Kl 19.45 Old Boys Undløse BK – Jernløse BK (11 mands Bane 1 2×35 min)

Fredag 30.juni:(Pladsen åbner kl 16.00)
Kl 17.30 Herre Senior Undløse BK 1 – Tuse IF (11 mands Bane 1 2×15 min)
Kl 17.30 Herre Senior Undløse BK 2 – Svebølle All Stars (11 mands Bane 2 2×15 min)
Kl 18.00 Herre Senior BVB2000 – LFC København (11 mands Bane 1 2×15 min)
Kl 18.00 Herre Senior BK Youngboys – United All Stars (11 mands Bane 2 2×15 min)
Kl 18.30 Herre Senior Undløse BK 1 – LFC København (11 mands Bane 1 2×15 min)
Kl 18.30 Herre Senior Undløse BK 2 – United All Stars (11 mands Bane 2 2×15 min)
Kl 19.00 Herre Senior Tuse IF – BVB2000 (11 mands Bane 1 2×15 min)
Kl 19.00 Herre Senior Svebølle All Stars – BK Youngboys (11 mands Bane 2 2×15 min)
Kl 19.30 Herre Senior Undløse BK 1 – BVB2000 (11 mands Bane 1 2x15min)
Kl 19.30 Herre Senior Undløse BK 2 – BK Youngboys (11 mands Bane 2 2×15 min)
Kl 20.00 Herre Senior LFC København – Tuse IF (11 mands Bane 1 2×15 min)
Kl 20.00 Herre Senior United All Stars – Svebølle All Stars (11 mands Bane 2 2×15 min)
Kl 20.35 Herre Senior Finale – Nr1 Pulje A – Nr1 Pulje B (11 mands Bane 1 2×20 min)
Kl 20.35 Herre Senior Bronzekamp – Nr2 Pulje A – Nr2 Pulje B (11 mands Bane 2 2x20min)

Kl 18.00 Old Girls Undløse BK- Hvidebæk IF (8 mands Bane 4 2×20 min)
Kl 18.45 Old Girls Hvidebæk IF-Jernløse BK 8 mands Bane 4 2×20 min)
Kl 19.30 Old Girls Undløse BK- Jernløse IF (8 mands Bane 4 2×20 min

Lørdag 1.juli (Pladsen åbner kl 9.00)
Kl 10.00 U8 mix Undløse BK 1 – Jernløse BK 1 (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 10.00 U8 mix Dianalund IF 2 – Jernløse BK 2 (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 10.14 U8 mix Ugerløse IF – Dianalund IF 1 (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 10.14 U8 mix Undløse BK 2 – Vemmelev SGI (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 10.28 U8 mix Undløse BK 1 – Ugerløse IF (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 10.28 U8 mix Vemmelev SGI – Dianalund IF 2 (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 10.42 U8 mix Jernløse BK 1 – Dianalund IF 1 (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 10.42 U8 mix Undløse BK 2 – Jernløse BK 2 (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 10.56 U8 mix Undløse BK 1 – Dianalund IF 1 (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 10.56 U8 mix Vemmelev SGI – Jernløse BK 2 (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 11.10 U8 mix Jernløse BK 1 – Ugerløse IF (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 11.10 U8 mix Undløse BK 2 – Dianalund IF 2 (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 11.27 U8 mix Nr 4 pulje A – Nr 4 pulje B (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 11.27 U8 mix Nr 3 pulje A – Nr 3 pulje B (5 mands Bane 7 1×12 min)
Kl 11.40 U8 mix Nr 2 pulje A – Nr 2 pulje B (5 mands Bane 6 1×12 min)
Kl 11.40 U8 mix Nr 1 pulje A – Nr 1 pulje B (5 mands Bane 7 1×12 min)

Kl 10.00 U10 drenge Undløse BK – Holbæk BI (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 10.00 U10 drenge Himmelev Veddelev BK – Skibby IK (8 mands Bane 5 1x15min)
Kl 10.00 U10 drenge Kr Hyllinge – Hvalsø IF (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 10.17 U10 drenge Undløse BK – Tølløse BK (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 10.17 U10 drenge Skibby IF – Kr Hyllinge IF (8 mands Bane 5 1×15 min)
Kl 10.17 U10 drenge Holbæk B&I – Hvalsø IF (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 10.34 U10 drenge Undløse BK – Skibby IK (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 10.34 U10 drenge Hvalsø IF – Himmelev Veddelev BK (8 mands Bane 5 1×15 min)
Kl 10.34 U10 drenge Tølløse BK – Holbæk B&I (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 10.51 U10 drenge Skibby IK – Hvalsø IF (8 mands Bane 5 1×15 min)
Kl 10.51 U10 drenge Tølløse BK – Kr Hyllinge IF (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 10.51 U10 drenge Holbæk B&I – Himmelev Veddel. BK (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 11.08 U10 drenge Undløse BK – Hvalsø BK (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 11.08 U10 drenge Kr Hyllinge IF – Himmelev Vedde. BK (8 mands Bane 5 1x15min)
Kl 11.08 U10 drenge Skibby IK – Tølløse BK (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 11.25 U10 drenge Himmelev Veddelev BK – Tølløse BK (8 mands Bane 5 1×15 min)
Kl 11.25 U10 drenge Undløse BK – Kr Hyllinge IF (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 11.25 U10 drenge Skibby IK – Holbæk B&I (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 11.42 U10 drenge Undløse BK – Himmelev Veddel. BK (8 mands Bane 4 1×15 min)
Kl 11.42 U10 drenge Hvalsø IF – Tølløse BK (8 mands Bane 5 1×15 min)
Kl 11.42 U10 drenge Holbæk B&I – Kr Hyllinge IF (8 mands Bane 3 1×15 min)
Kl 12.00 Præmieoverrækkelse U8 mix & U10 drenge

Kl 13.00 Gadefodbold

Kl 18.00 Sommerfest

Skriv en kommentar